Telefon: +90 (554) 591 68 65

Özcan Makina 7/24 Arayabilirsiniz

Bize Ulaşın

Fevzi Çak. Mh. Karatay/Konya

Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Özcan Çiftlik Ekipmanları

Sektörün öncü kuruluşlarından olan Özcan Çiftlik Ekipmanları 4 yılı aşkın iş tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çağa ayak uyduran türlü Tarım ve Çiftlik Ekipmanlarının imalatından kurulumuna ve satış sonrası yaygın servis ağıyla hizmetinizdedir. Sadece bugünün ihtiyaçlarına değil ileriye dönük ihtiyaçlarınızı da karşılamaya yönelik AR-GE çalışmalarıyla gelecekte de yanınızda olacak olan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle gücüne güç katarak daha ekonomik, verimli ve yenilenebilir teknolojisiyle her zaman sizinledir.

Misyonumuz Ülkemizin süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen işletme haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.
Vizyonumuz Faaliyet gösterdiğimiz çiftlik ekipmanları sektöründe örnek bir işletme yönetimi, sürdürülebilir karlılığı ve güvenilirliği ile ülke düzeyinde işbirlikçi olunmak istenen, hayvan ekipmanları sektöründe gösterdiği başarılar ile itibar kazanmış bir firma olmaktır.
Konya Özcan Çiftlik Ekipmanları